Верес обіграв Ворсклу у матчі другого туру УПЛ

Команда Скрипника все ще без перемог у чемпіонаті

У суботу, 27 серпня, полтавська Ворскла мінімально поступилася рівненському Вересу у матчі другого туру чемпіонату Української Прем’єр-ліги. Матч, що проходив в Ужгороді на стадіоні Авангард, завершився перемогою рівнян – 2:1.

Номінальні господарі відкрили рахунок у поєдинку. На 21-й хвилині Скляр після передачі Сефері влучним ударом відправив м’яч у сітку.

Верес відігрався вже під завісу матчу. На 85-й хвилині Кучеров після серії рикошетів точно пробив повз воротаря Ворскли. А вже у компенсований арбітром час Михайло Шестаков приніс Вересу перемогу.

Після двох зіграних турів в активі Ворскли жодного набраного балу. Верес має шість очок за аналогічний відрізок.