Ворскла вилетіла з Кубка України

Полтавська Ворскла вдома не змогла перемогти ФК Маріуполь. На відміну від матчу чемпіонату України, у чвертьфіналі кубка полтавці поступилися з рахунком 2: 1.
Господарі першими відкрили рахунок: на 13-й хвилині Владислав Кулач зіграв на випередження і головою відправив м’яч у сітку воріт суперника. “Маріуполь” відігрався в першому таймі завдяки голу Андрія Борячука, а в другому таймі переможний м’яч забив Андрій Тотовицький.

На цій стадії команди виявляють переможця за підсумками одного матчу, тож ФК “Маріуполь” зіграє в півфіналі Кубка України, а Ворскла повністю зосередиться на виступах у чемпіонаті, де вже найближчої неділі, 3 грудня, вдома прийме ФК Олександрію.