Ворскла розгромно програла київському Динамо

У неділю, 18 березня, в матчі 24 туру чемпіонату України полтавська”Ворскла” на виїзді зустрілася з київським “Динамо” й програла з рахунком 4:0.

Перші два м’ячі господарі оформили після подачі кутових. На 4-й хвилині м’яч у ворота відправив Артем Бесідін, а на 59-й Микита Бурда. Крім того, на 63-й хвилині Віктор Циганков реалізував пенальті, а довершив розгром полтавців на 89-й Дмитро Хльобас.

Після поразки Ворскла опустилася на четверте місце пропустивши вперед луганську Зорю. В наступному турі  команда Сачка зустрінеться з рівненським Вересом.

18 березня 2018 року, 19:30. НСК Олімпійський.

Динамо (Київ) –  Ворскла (Полтава) 4:0

Голи: Бесєдін (4), Бурда (59), Циганков (63, з пенальті), Хльобас (89)

“Динамо”: Бойко, Піваріч, Бурда, Шабанов, Кендзера, Гармаш (Алібеков, 72), Ротань, Вербіч, Циганков, Шапаренко (Буяльський, 88), Бесєдін (Хльобас, 78)

“Ворскла”: Шуст, Пердута, Чеснаков, Даллку, Сапай, Гіоргадзе, Кобахідзе (Ребенок, 60), Васін, Кадимян, Кулач (Одарюк, 76), Сергійчук (Коломоєць, 69)

Попередження: Ротань