Гірник Спорт зазнав розгрому від Миколаєва

У матчі 21-го туру «Гірник-Спорт» поступився МФК «Миколаїв» із рахунком  – 0:3. Господарі не реалізували пенальті, а ось гості вдало пробили одинадцятиметровий, а потім ще двічі з гри засмутили «гірників».

На 7-й хвилині небезпечно пробивав миколаївець Кравченко – Жмурко відбив удар. На 13-й хвилині Одарюк пробивав метрів з десяти – Жмурко відвів загрозу. На 14-й хвилині після подачі кутового Кушніренко пробив головою в поперечину!

На 25-й хвилині вже Кравченко був близький до успіху, але Жмурко знову врятував свою команду. На 26-й хвилині після подачі кутового голкіпер “Гірника-спорт” дивом врятував своїх партнерів … Потім Одарюк бив головою – сейв Жмурко.

На 31-й хвилині арбітр угледів гру рукою у захисника МФК “Миколаїв”. 11-метровий! Однак Бубенцов відбив м’яч після удару Твердохліба.

МФК “Миколаїв” продовжував атакувати й на 40-й хвилині арбітр угледів фол у гравця “Гірника-спорт” в його штрафній. Пенальті. Кушніренко не схибив. 0: 1.

А на другій компенсованій хвилині першого тайму Одарюк після прострілу Кравченко з флангу подвоїв перевагу МФК “Миколаїв” 0: 2.

У другому таймі МФК «Миколаїв» контролював гру. Хоча у «Гірника-спорт» і був шанс відквитати один м’яч. На 66-й хвилині Парцванія виніс м’яч з лінії воріт, залишених Бубенцовим.

А на 81-й хвилині був встановлений остаточний рахунок. Грубо помилилися захисники «Гірника-спорт», Одарюк виклав м’яч під удар Рослякову, і той з десяти метрів не схибив 0:3.

10 квітня 2021 року. Чемпіонат України. Перша ліга. 21 тур. Горішні Плавні. Стадіон спорткомплексу «Юність».

«Гірник-Спорт» – «Миколаїв» – 0:3.

Голи: Кушніренко Богдан, 40 з пенальті (0:1), Одарюк Володимир, 45+2 (0:2), Росляков Владислав, 81 (0:3).

На 31-й хвилині Єгор Твердохліб не реалізував пенальті (воротар).

«Гірник-Спорт»: Жмурко Роман, Дмитрук Тарас, Чуєв Богдан, Тимошенко Ілля, Черниш Денис (Павліш Дмитрій, 52), Дедух Руслан (Богомаз Назарій, 74), Чепелюк Олександр (Ігнатьєв Владислав, 70), Насібулін Владислав, Твердохліб Єгор (Романов Сергій, 64), Чередниченко Ілля-к, Вентура Лопес Лукас (Сьомка Артем, 57).

Запасні: Клімов Георгій, Якубов Алішер, Осипенко Олег, Фіяло Ігор.

Головний тренер – Жабченко Ігор.

«Миколаїв»: Бубенцов Андрій, Ульянов Дмитро, Лотоцький Борис (34. Березянський Павло,), Парцванія Темур (Охрончук Владислав, 69), Кулинич Сергій, Кушніренко Богдан-к, Росляков Владислав, Куксенко Богдан (Солдатов Олександр, 90), Паламар Руслан (Нечипоренко Станіслав, 87), Кравченко Сергій (Прядун Максим, 84),Одарюк Володимир.

Запасні: Ситников Антон, Мельничук Назар, Попов Роман, Войцеховський Владислав.