Гірник Спорт поступився Інгульцю

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) в 32-му турі чемпіонату України в Першій лізі, на виїзді у селищі Петрове, зустрічався з місцевим Інгульцем. Матч завершився на користь господарів, які перемогли з рахунком 2:0.

Перший гол у ворота команди з Полтавщини влетів на 10 хвилині поєдинку, нападник господарів Олександр Мішуренко реалізував вдалий вихід один на один з голкіпером.

Вдруге команда Сергія Пучкова пропустила на останній хвилині матчу. Артем Прошенко зі штрафного подав на Романа Світличного, який головою пробив по воротах – голкіпер Антон Ситников відбив м’яч перед собою, а першим на добиванні був Микита Ткачов, який і поставив крапку в зустрічі.

22.05.2017. 32 тур Перша ліга. с Петрове.

«Інгулець» (Петрове)— «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) 2:0

Голи: Мішуренко 10, Ткачов  90.

«Інгулець»: Ганєв, Запорожець (Прошенко, 75), Мучак, Клименко, Коцюмака, Світличний, Павелько, Ткачов, Січінава (Немтінов, 64), Вечтомов, Мішуренко (Шарко, 69).

Запасні: Попович, Элла, Шарко, Боровський, Прошенко.

Головний тренер: Сергій Лавриненко

«Гірник-Спорт»: Ситников, Носарєв (Курелєх, 46), Кравчук, Коваленко, Цапій, Сахневич, Разуваєв (Панасенко, 66), Ченбай, Шевчук, Дячук (Фаюк, 58), Корольков.

Запасні: Крюков, Голядинець, Яворський, Панасенко.

Головний тренер: Сергій Пучков.

Попередження: Січінава 32 — Кравчук 29, Носарєв 45.