“Кремінь”поступився київській “Оболоні”

15 жовтня команда з Кременчука “Кремінь” поступилась команді “Оболонь-Бровар”. Рахунок матчу – 0:2.

Матч між цими командами за проханням клубу “Кремінь” перенесли до Києва на стадіон “Оболонь-арена”. Це через ремонтні роботи на стадіоні в Кременчуці.

Загалом перед дванадцятим туром номінальні господарі перебували на дванадцятому місці Першої Ліги, маючи в своєму активі 13 очок. Столична “Оболонь-Бровар” – четверте місце місце і 24 очок.

Рахунок у матчі на 69-й хвилині відкрив футболіст гостей Костянтин Черній. А на 83-й хвилині Артур Мурза забив другий мяч у ворота кременчуківців.

За результатами гри команда з Полтавщини лишилась на дванадцятій позиції. А “Оболонь-Бровар” піднялась на друге місце.

У наступному турі “Кремінь” зіграє на виїзді проти луцької “Волині”

15.10.2021. 14 тур Перша ліга м. Київ. Стадіон «Оболонь-Арена»

«Кремінь» (Кременчук) – «Оболонь» (Київ) 0:2

Голи: Черній 69, Мурза 83

«Кремінь»: Мирний, Бєлоусов (Товкач 86), Орел, Курелєх, В.Сидоренко, Кошман, Бичков, Мурашов (Навроцький 73), Галоян (Білоус 57), Бойко, Галата (Авер’янов 86).

Запасні: Єрмолов, Пилипенко, Молько, Алізаде.

Головний тренер: Ігор Столовицький.

«Оболонь»: Литвиненко, Осман, Бородай, Мате, Безуглий, Мединський, Савченко (Матяж 59), Покотилюк (Лобов 59), Олійник (Мурза 66), Слободян (Щебетун 70), Батальський (Черній 46).

Запасні: Федорівський,Слуцький, Глошардін, Майданевич, Лук’янчук, Прокопенко, Чідомере.

Головный тренер: Валерій Іващенко.