Кремінь зазнає четвертої поспіль поразки у чемпіонаті.

23 серпня футбольна команда з Кременчука “Кремінь” поступилася тернопільській “Ниві”. Рахунок матчу – 1:2.

Рахунок гості відкрили в другому таймі. На 20-й хвилині матчу Костянтин Бичек замкнув навіс зі штрафного. А на 27-й хвилині Андрій Різник ударом з пенальті подвоїв рахунок. Футболісти з Кременчука зуміли відквитати один м’яч наприкінці гри. Максим Навроцький на 82-й хвилиі зробив рахунок 1:2.

Кремінь” з трьома балами лишається на 15-й сходинці і залишається у “зоні вильоту”. Це четверта поразка поспіль для кременчужан.

У наступному турі “Кремінь” зіграє на виїзді проти іншої команди з Полтавщини “Гірник-Спорт”

23.08.2021. 5 тур Перша ліга м. Кременчук. Стадіон «Кремінь-Арена». 850 глядачів

«Кремінь» (Кременчук) – «Нива» (Тернопіль) 1:2

Голи: Навроцький 82 – Бичек 19, Різник (27 пен.)

Вилучення: Білоус 80 (друге попередження)

«Кремінь»: Мирний, Бєлоусов, Курелєх, Головко, Товкач (Мурашов 30), В.Сидоренко, Бичков (Білоус 68), Панчишин, Кошман (Галоян 77), Бойко (Авер’янов 64), Галата (Навроцький 75).

Запасні: Старченко, Пилипенко, Д.Сидоренко, Молько, Орел, Алізаде.

Головний тренер: Ігор Столовицький.

«Нива»: Механів, Дворовенко, Демчук, Вовченко, Хруставка (Гатала 17), Мороз, Семенина (Козак 62), Волохатий (Дедух 46), Проців, Бичек (Кисленко 75), Різник (Малащук 67).

Запасні: Жупанський, Мамешев, Кобеля, Зінь, Васько, Скакун.

Головний тренер: Ігор Климовський.

Попередження: Бойко 49, Бичков 59, Білоус 74, Білоус 80, Мурашов 88 – Мороз 52, Семенина 53, Вовченко 57, Малащук 70.