«Кремінь» програв «Миколаєву»

15 травня, футболісти «Кременя» на виїзді програли «Миколаєву» з рахунком – 2:0.

Зі стартових хвилин «Миколаїв» грав першим номером, «Кремінь» же намагався на контратаках забити у ворота «корабелів». Наприкінці матчу «корабели» вийшли вперед – Порох з лівого флангу навісив на Одарюка, який ударом головою переправив м’яч у ворота.

На початку другого тайму арбітр вказав на 11-метровий у ворота «Кременя», після боротьби за м’яч між Мілєсіним та Когутом. Пенальті реалізував Кушніренко розвівши м’яч та голкіпера по різних кутах воріт – 2:0.

«Кремінь» з 20 очками посідає 15 місце в турнірній таблиці.

«Миколаїв» – «Кремінь» – 2:0

Голи: Одарюк, 38, Кушніренко 54 (п)

«Миколаїв»: Бубенцов, Парцванія, Порох, Кулинич, Ульянов, Охранчук (Росляков, 70), Кушніренко (Нечипоренко, 79), Одарюк, Куксенко (Войцеховський, 64), Кравченко (Сула, 87), Яворський (Паламар, 76).

Запасні: Закорський, Прядун, Мельничук, Попов.

Головний тренер: Ілля Близнюк

«Кремінь»: Данкович, Мілєсін (Пуди, 59), Курелєх, Головко (Молько, 72), Мягков, Демченко, Івахно (Антоніо, 46), Дудка (Мурашов, 51), Бичков, Білоус, Галата.

Запасні: Олійник, Кучеренко, Кривенко.

В.о. головного тренера: Сергій Свистун