Олімпія Савинці здобула перемогу у першому матчі 1/8 фіналу Кубка України серед аматорів

Один із фаворитів Чемпіонату ААФУ – Олімпія, яка в попередніх двох сезонах доходила до фіналів Кубка України серед аматорів і здобувала одного разу трофей, завітала на Київщину. Господарі, кілька гравців яких мають досвід виступів на професіональному рівні, дали гідний бій потужній команді з Полтавщини.

Втім, після перерви Олімпія змогла довести свою перевагу. Спершу відбувся гол Радченка. Атаку для нього розганяли Фабунмі та Насібулін, а Ігор, ввірвавшись із правого флангу, прийняв на груди й сильним ударом з лівої ноги запустив у дальню дев’ятку ‒ 0:1 на 62-й хвилині. Спроби Роніна відігратися наразилися на ще одну стрімку комбінацію через правий фланг. Тепер Долгий п’ятою відкинув на Співака, той підключив Бурляя, а Вадим цього разу лівою ногою поцілив у ближню «шістку» ‒ 0:2. Чи то рикошет мав місце, чи огляд воротаря виявився перекритим, але Данкович навіть не встиг кинутися вліво від себе.

Звичайно, ця перемога – не підсумок (попереду виїзд Роніна), проте точно гучна заявка на загальну перемогу.

16:00; 08.09.2021. Білогородка. Стадіон “Колос”. 150 глядачів; поле 4; +23С

Ронін (Лісне) – Олімпія (Савинці) – 0:2 (0:0)

Голи: Радченко, 62, Бурляй, 79

Ронін: Данкович©, Петкус, Счастливцев (Коваленко, 50), Морозюк, Лаврієнко (Кулик, 76), Назаренко (Тулін, 79), Ставничий (Піскун, 81), Грищенко, Кривда (Галич, 74), Пуди, Дероган (Лактіонов, 74).

Запасний: Пількевич.

Головний тренер: Денис Хомутов.

Олімпія: Казаков, Бірюк, Малик, Богомаз©, Дземку (Ситник, 82), Ньємб (Долгий, 63), Фабунмі (Бурляй, 71), Радченко, Насібулін (Ковтун, 76), Кірпіченко (Співак, 63), Тищенко (Анвулі, 82).

Запасний: Будюк.

Тренер: Олександр Безуглий.

Попередження: Бірюк, 9, Лаврієнко, 20, Фабунмі, 28, Морозюк, 55, Насібулін, 58, Кривда, 65, Дземку, 68, Піскун, 87, Радченко, 90