СК Полтава вдома мінімально переграла ФК Суми

СК Полтава стає все сильнішою. По-перше, потихеньку повертаються травмовані (ось цього разу досвідчений Місяйло зміг відіграти цілий тайм). По-друге, додаються досвідчені новачки. До найкращого асистента Першої ліги ПФЛ минулого сезону Собка з краматорського Авангарду додався тепер інший ветеран – захисник Лобойко, відомий, передовсім, за успішними виступами в харківському Геліосі. У складному матчі з ФК Суми, котрі теж мають у складі кількох гравців вищого рівня, ці гравці теж вийшли на поле.

Ще в першому таймі на небезпечних позиціях опинялися фланговики господарів, проте удари Підлепича та Савенкова були несильними. У відповідь Чеглов так навісив з лівого краю, що м’яч опускався за воріт Тельнова, але він у стрибку зумів перевести його на кутовий. Після перерви на ті ж сонячні ворота били Місяйло та Горжуй, і якщо штрафний в першому випадку був неточним, то пізніший удар струсонув хрестовину воріт. Зусилля господарів дали результат аж на 69-й хвилині. Горжуй подав із лівого флангу, а Роман Кірпіченко, випередивши і своїх, і чужих, головою підсік м’яча в сітку – 1:0. Останні миттєвості гри були нервовими, проте сумчанам не вдалося створити нагод для порятунку. Навпаки, після штрафного від Пономаренка справжня паніка була біля воріт ФК Суми, і лише диво завадило другому голу.