Стартував продаж квитків на матчі Євро-2020

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) розпочав продаж квитків на матчі чемпіонату Європи з футболу для вболівальників 20 збірних, що пройшли на турнір.

Про це повідомляється на сайті УЄФА.

 

У зв’язку з тим, що це ювілейний чемпіонат Європи (60 років), матчі відбудуться не в одній або двох країнах, а у 12 містах в 11 країнах континенту.

 

Через те, що бажаючих більше, ніж квитків, вболівальники спочатку мають подати заявки на квитки, якщо їх оберуть під час лотереї — вони зможуть їх викупити.

 

4 грудня розпочався прийом заявок на 1 мільйон квитків. Понад половина з них з найменшої цінової категорії — від 30 євро на матчі групового етапу в Баку, Бухаресті та Будапешті, від 50 євро — в інших містах. Заявки на ці квитки можна подавати до 18 грудня.

 

Квитки для вболівальників 20 збірних, які вже пройшли на Євро, зокрема для вболівальників збірної України:

  • Груповий етап: Копенгаген (14 тисяч квитків)
  • Груповий етап: Амстердам, Баку, Більбао, Будапешт, Бухарест, Глазго, Дублін та Санкт-Петербург (20 тисяч);
  • Груповий етап: Мюнхен, Рим (24 тисячі);
  • Груповий етап: Лондон (28 тисяч);
  • 1/8 фіналу: Амстердам, Більбао, Будапешт, Бухарест, Глазго, Дублін, Копенгаген і Лондон (12 тисяч);
  • 1/4 фіналу: Баку, Мюнхен, Рим та Санкт-Петербург (12 тисяч);
  • 1/2 фіналу: Лондон (24 тисячі)
  • Фінал: Лондон (26 тисяч).

 

Коли завершаться стикові матчі за право грати на Євро, вболівальник останніх 4 збірних, які вийдуть на турнір, також зможуть подавати заявки на квитки.

 

Подати заявки на квитки матчів збірної України можна тут. Два поєдинки підопічні Андрія Шевченка зіграють у Бухаресті (проти Австрії та переможця стикових матчів), а один — в Амстердамі проти Нідерландів.

 

Як зазначають в УЄФА, влітку відбулася перша стадія продажу квитків — тоді заявки на 1,5 мільйона квитків подали понад 19 мільйонів людей. Ці квитки розповсюджували серед нейтральних вболівальників.

 

Нейтральні вболівальники знову можуть подати заявки на квитки за посиланням.

 

Збірна України пройшла відбірковий етап на Євро-2020 без поразок і посіла перше місце у своїй групі, зокрема обійшовши чинного чемпіона Європи, збірну Португалії.

 

Чемпіонат Європи 2020 року відбудеться в 12 містах у 11 країнах на всьому континенті. Такий формат турніру обрали з нагоди 60-річного ювілею Євро. Матчі турніру пройдуть з 12 червня до 12 липня 2020-го.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*