Tag Archives: «Олімпія» (Савинці)

Став відомий переможець Кубка Полтавщини 2018

olimpiya

Сьогодні, 15 серпня, в Полтаві на стадіоні Локомотив відбувся фінальний поєдинок кубка Полтавщини, в якому зустрілися Колос з Лазірок та Олімпія Савинці.

 

З перших хвилин ініціативу в поєдинку захопили номінальні гості, але по справжній небезпечний момент в матчі відбувся лише на 17 хвилині коли Фабумні пробив з за меж штрафного майданчика, але голкіпер Колоса врятував свою команду перевівши м’яч на кутовий.

 

На 27 хвилині знову Фабумні мав непогану нагоду для відкриття рахунку у зустрічі, але його удар головою після подачі з флангу пройшов повз ворота.

 

Останній небезпечний момент у першому таймі був за Олімпією, але удар головою Рудченка прийшовся на поперечину, тож на перерву команди пішли за нічийного рахунку.

 

На старті другого тайму перша небезпечна нагода виникла у воріт Олімпії, Шевченко з лівого флангу увійшов в штрафний майданчик, але пробив прямо в руки голкіперу.

 

На 64 хвилині Олімпія вийшла вперед, Фабунмі обіграв декількох гравців Колоса увірвався в штрафний майданчик й потужним ударом з метрів 16 пробив по поворотах, голкіпер зумів зреагувати, але на добиванні перший був Пономаренко 0:1.

 

До кінця гри Олімпія відзначилася ще раз, на п’ятій доданій хвилині матчу Співак, який нещодавно вийшов на заміну, встановив остаточний рахунок.

Тож, в підсумку 0:2 перемога на користь Олімпії. Команда з Савинців здобуває кубок Полтавщини в п’яте поспіль.

 

 

15.08.2018 р. Фінал Кубка Полтавщини м. Полтава ст. Локомотив 500 глядачів.

 

Колос (Лазірки) – Олімпія (Савинці) 0:2

 

Голи: Пономаренко 64, Співак 90+5

 

Колос: Микола Педько, Дмитро Панченко, Дмитро Доценко, Руслан Голованьов, Максим Даценко, Юрій Мороз, Андрій Дюжов, Ваге Саркісян, Дмитро Харчинський, (Таранушич 87) Ігор  Реутов, Валентин Шевченко.

 

Запасні: Євген Караван, Ягуф Халілов, Олександр Пилиповець,  Вадим Таранушич, Руслан Балакшій, Ярослав Миць, Павло Куций.

 

Головний тренер: Павло Куций

 

Олімпія: Максим Тельнов, Олександр Пономаренко, (Співак 81) Сергій Гриценко (Рудюк 87), Олавале Фабунмі, Серіл Дземку, Едуард Богомаз, Владислав Рудченко, Віталій Субочев, Владислав Ковтун, Євген Малик, Євген Стрельцов.

 

Запасні: Олександр Пославський, Анатолій Ситник, Владислав Тарганчук, Євген Апришко, Євген Співак, Ігор Рудюк, Олексій Гулович.

 

Головний тренер: Олександр Кулик

 

Попередження: Ковтун 55 хв

 

Результати 13 – го туру чемпіонату Полтавщини

ffp

Минулими вихідними було зіграно 13-й тур чемпіонату Полтавщини. У зіграних поєдинках зафіксовані такі результати:

 

 

 

 

Група A
ФК «Динамо» (Решетилівка) — ФК «Карлівка» (Карлівка) 1:4
(юнаки 2:0)
«Маяк» (Котельва) — ФК «Кобеляки» (Кобеляки) 1:5
(юнаки 2:0)
«Зіньків-1604» (Зіньків) — «Легіон» (Полтава) 1:3
(юнаки 1:2)
«Диканька» (Диканька) — «Аргус» (Голобородьківське) 2:3
(юнаки 4:3)
«Колос» (Кобеляки) — ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) 1:2
(юнаки 1:1)
ФК «Машівка» (Машівка) — «Псел» (Гадяч) 1:2
(юнаки 0:3)
«Стандарт» (Нові Санжари) — «Чутове» (Чутове) 1:4
(юнаки 2:0)
«Козельщина» (Козельщина) — «Рокита» (Рокита) 0:9
(юнаки 3:4)

Турнірна таблиця групи А станом на 24.07.2018 р.

 

М Команда І В Н П М О
1 ФК «Рокита» 13 13 0 0 54-2 39
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 13 11 1 1 48-15 34
3 «Легіон» (Полтава) 13 10 1 2 49-16 31
4 ФК «Карлівка» 13 10 0 3 42-13 30
5 «Аргус» (Голобородьківське) 13 8 0 5 30-25 24
6 ФК «Кобеляки» 13 8 0 5 25-25 24
7 ФК «Зіньків-1604» 13 6 3 4 20-27 21
8 ФК «Чутове» 13 6 1 6 27-26 19
9 ФК «Диканька» 13 5 1 7 19-28 16
10 «Стандарт» (Нові Санжари) 13 3 3 7 14-29 12
11 «Колос» (Кобеляки) 13 3 2 8 19-24 11
12 ФК «Машівка» 13 3 2 8 19-37 11
13 «Псел» (Гадяч) 13 3 2 8 15-34 11
14 «Динамо» (Решетилівка) 13 3 1 9 14-30 10
15 «Маяк» (Котельва) 13 2 0 11 16-38 6
16 ФК «Козельщина» 13 1 1 11 15-56 4

 

 

Група Б
«Інваспорт» (Полтава) — ФК «Семенівка» (Семенівка) 2:1
(юнаки 3:1)
«Великі Кринки» (В. Кринки) — «Чорнухи» (Чорнухи) 2:0
(юнаки 0:5)
«Зоря» (Староаврамівка) — «Нафтохімік» (Кременчук) 0:2
(юнаки 1:3)
«Олімпія» (Савинці) — ФК «Дружба» (Очеретувате) 8:0
(юнаки 1:1)
«Колос» (Лазірки) — ФК «Лубни» (Лубни) 2:0
(юнаки 1:2)
«Харчовик» (Заводське) — «Колос» (Великі Сорочинці) 0:1
(юнаки 10:0)
ФК «Пирятин» (Пирятин) —ФК  «Авангард» (Яреськи) 4:1
(юнаки 6:0)

 

Турнірна таблиця групи Б станом на 24.07.2018 р.

 М Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 12 10 2 0 54-8 32
2 «Колос» (Лазірки) 13 9 3 1 37-13 30
3 «Інваспорт» (Полтава) 12 7 4 1 19-9 25
4 «Лубни» 12 7 3 2 25-16 24
5 «Колос» (Великі Сорочинці) 12 7 2 3 23-12 23
6 «Нафтохімік» (Кременчук) 12 7 2 3 23-16 23
7 ФК «Великі Кринки» 12 6 4 2 28-15 22
8 ФК «Пирятин» 13 5 1 7 21-25 16
9 «Дружба» (Очеретувате) 12 6 1 5 15-19 19
10 «Харчовик» (Заводське) 12 4 2 6 17-29 14
11 ФК «Семенівка» 12 4 1 7 12-18 13
12 «Локомотив» (Гребінка) 12 3 0 9 11-28 9
13 «Зоря» (Староаврамівка) 12 2 1 9 10-28 7
14 ФК «Чорнухи» 12 1 0 11 6-42 3
15 «Авангард» (Яреськи) 12 0 0 12 9-35 0